Презентація нового сімейного фільму "Іван Сила" з Дмитром Халаджи у головній ролі

Презентація нового сімейного фільму "Іван Сила" з Дмитром Халаджи у головній ролі

\"Іван
17 жовтня (четвер) 2013 р. у Донецьку в Театрі кіно ім. Шевченка відбудеться презентація нового сімейного фільму «Іван Сила», який розповідає про видатного українського спортсмена-силача Фірцака-Кротона.
Стрічку знято за сценарієм Віктора Андрієнка та Ігора Письменного. Це широкоформатний повнометражний пригодницький фільм, створений за 100% державного фінансування на замовлення Державного агентства України з питань кіно. Національна прем’єра фільму відбулася у Києві 3 жовтня 2013 року. Водночас прокат фільму стартував в кінотеатрах більшості великих міст України.

ПРАВДА ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ!

17 жовтня (четвер) 2013 р. у Донецьку в Театрі кіно ім. Шевченка відбудеться презентація нового сімейного фільму «Іван Сила», який розповідає про видатного українського спортсмена-силача Фірцака-Кротона. Стрічку знято за сценарієм Віктора Андрієнка та Ігора Письменного. Це широкоформатний повнометражний пригодницький фільм, створений за 100% державного фінансування на замовлення Державного агентства України з питань кіно. Національна прем’єра фільму відбулася у Києві 3 жовтня 2013 року в кінотеатрі СІНЕМА-СІТІ. Водночас прокат фільму стартував в кінотеатрах більшості великих міст України. Прем’єрні покази відбуваються успішно, робота українських авторів та акторів отримує надзвичайно високі оцінки у глядачів та професіоналів. Слоган фільму: «ПРАВДА ЗАВЖДИ ПЕРЕМОЖЕ!»

\"ДмитроОсь що розповідає один з режисерів стрічки Ігор Письменний: «Ми знімали хорошу історію про хорошого хлопця. Показували реальні життєві ситуації, в яких може опинитися кожен з нас, і шукали вихід — не просто правильний, а гідний. Оскільки фільм орієнтований на дитячо-юнацьку аудиторію (хоча я впевнений, що в результаті фільм вийшов сімейним), хочу відзначити — ніякого моралізаторства у нас в картині немає. Герої розкриваються через вчинки».
«Головний посил фільму — духовне і патріотичне виховання молоді. Чомусь у нас так виходить, що прикладів для юного покоління в історії нашої країни безліч, але ми їх не помічаємо. Найчастіше звертаємо увагу на чужих героїв. Але нам потрібно згадувати про своє, національне надбання», – вважає Дмитро Халаджи.

Всіх, хто бажає переглянути стрічку та взяти участь у прес-конференції, просимо обов’язково акредитуватися у Тетяни Строй (Донецький прес-клуб) за тел.: 066 224 36 55, 096 6 634 634 або пишіть на пошту office@pclub.dn.ua до 17 години вівторка, 15 жовтня п.р.

ПРОГРАМА:

16.00 – 16.30 – реєстрація представників ЗМІ
16.30 – 16.55 – спілкування з творчою групою у фойє кінотеатру
17.00 – 18.30 – показ фільму у Рубіновому залі кінотеатру
18.30 – 19.00 – прес-конференція за участю творчої групи та глядачів у Рубіновому залі
19.00 – 19.30 – автограф- та фотосесія у фойє кінотеатру

Склад творчої групи: режисер-постановник, сценарист та виконавець однієї з головних ролей Віктор АНДРІЄНКО, актори: Дмитро ХАЛАДЖИ, Василь ВІРАСТЮК, Ольга СУМЬСКА, Олег ГРИГОР’ЄВ, Генеральний продюсер INSITEMEDIA Володимир ФІЛІППОВ.

Звертаємо увагу, що після прем’єрного показу можна поспілкуватися у залі з юними глядачами, а також педагогами, психологами, представниками управління культури Донецької облдержадміністрації, директором театру кіно ім. Шевченка Анатолієм Теслею, поцікавитися їхніми враженнями від переглянутого фільму.

Більше інформації про фільм можна переглянути тут:
Група на facebook https://www.facebook.com/IvanSila.StrongIvan
Офіційний сайт http://ivan-film-ua.com/
Офіційний трейлер http://www.youtube.com/watch?v=HQmXfb90KvA

Прототипом головного героя фільму став цирковий український силач Іван Фірцак, якого в 1928-му році визнали найсильнішою людиною планети. На піку своєї кар’єри, після того як в 1928 році він припинив виступати за кордоном і повернувся на Батьківщину.

Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який достойно пройшов через серйозні випробування, змужнів і став непереможним велетом сили і духу.

Дія фільму розгортається в Європі початку ХХ століття, тому всі до єдиного люди в кадрі, включаючи численну масовку, одягнені в історичні костюми, надані для картини чеською студією «Баррандов». Всі сцени зняті в живих будівлях і справжніх інтер’єрах тієї епохи, в справжній фортеці, в теперішньому цирку. Крім того, і всі видовищні та силові трюки виконані у фільмі наживо.

Автори сценарію та режисери:
Віктор АНДРІЄНКО та Ігор ПИСЬМЕННИЙ (за мотивами книжки Олександра Гавроша «Неймовірні пригоди Івана Сили»).

У ролях:
Дмитро Халаджи – Іван Сила
Леонід Шевченко – Міха
Іванна Сахно – Мілка
Віктор Андрієнко – Фікса
Ольга Сумська – Аделія
Ігор Письменний – Пандорський
Василь Вірастюк – Велет
В’ячеслав Гіндін – Доктор Новак
Владислав Пінчук – Хлопчик
Сергій Романюк Іван – в старості
Лесь Задніпровський – Генерал поліції
Олександр Григор’єв – Капітан поліції
Володимир Комаров – Клоун Білий
Борис Барський Клоун Рудий
Ігор Мірошниченко – Диригент оркестру
Олег Григор’єв – Козак
Богдан Бенюк – Ковальський
Олег Прімогенов – Головний вантажник
Дмитро Тімчев – Станіслав (учень Новака)
Микола Світлицький – Корнелій (учень Новака)
Василь Бендас – Хворий у лікарні
Вадим Тупчій – Лікар
Володимир Свистунов – Магдебура
Микола Луценко – Диктор радіо
Ігор Арнаутов – Томаш
Сергій Конюшок – Чемпіон Франції
Олексій Вертинський – Гюсто
Євген Паперний – Президент Франції
Олександр Лобанов – Тоні Марчінеллі
Сергій Шмигора – Джебсон
Єгор Крутоголов – Уболівальник Джебсона
Ігор Кістол Принц – Уельський

Детальна інформація:
0-50-695-38-81, 095-271-37-89, e-mail: ivansilafilm@gmail.com
Людмила Чичканьова

Добавить комментарий