«Чиста вода починається з маленьких річок. Чи стане Кальміус чистим?»

«Чиста вода починається з маленьких річок. Чи стане Кальміус чистим?»

Сподіваємось, що більшість з вас добре пам’ятає екологічну ініціативу «Кальміусу – чисту воду» ,  яку з 2006 року активно підтримувала громадська організація «До чистих джерел». Систематичні моніторинги основних забруднювачів річкової аорти Донецької області, ініційовані цією структурою, екологічні акції, конференції тощо неодноразово висвітлювались вами у сюжетах, статтях, репортажах. 

 

Та робота організації, на чолі з її головою Володимиром Журавльовим, продовжується: сьогодні вони займаються формуванням мережі таборів, що сприятимуть підвищенню екологічної культури як серед школярів, так і дорослих. Які куточки нашої області громадська організація обрала для створення цієї мережі?

Сподіваємось, що більшість з вас добре пам’ятає екологічну ініціативу «Кальміусу – чисту воду»,  яку з 2006 року активно підтримувала громадська організація «До чистих джерел». Систематичні моніторинги основних забруднювачів річкової аорти Донецької області, ініційовані цією структурою, екологічні акції, конференції тощо неодноразово висвітлювались вами у сюжетах, статтях, репортажах. 

 

Та робота організації, на чолі з її головою Володимиром Журавльовим, продовжується: сьогодні вони займаються формуванням мережі таборів, що сприятимуть підвищенню екологічної культури як серед школярів, так і дорослих. Які куточки нашої області громадська організація обрала для створення цієї мережі? Проблеми малих річок регіону: як активісти планують працювати над їхнім вирішенням найближчим часом? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте 19 січня (у четвер) під час виїзду до пам’ятника природи «Витоки Кальміусу» (селище Мінеральне). У заході також візьме участь фахівець міжнародної програми «Вода майбутнього», що протягом 2012 року працюватиме над вирішенням водних проблем Донеччини, у тому числі і реабілітацією річки Кальміус. Чим саме будуть займатися представники цього проекту? У чому полягає його інноваційність? Подробиці ви дізнаєтесь 19 січня. Водночас учасники виїзду отримають розробки документації для проведення діагностики стану водних ресурсів Донеччини. Дослідженням цих питань займається відділ проблем просторового розвитку Інституту економіко-правових досліджень НАН України. 

Звертаємо вашу увагу на те, що цього ж дня в селищі Мінеральне проходитиме свято Водохреща. Охочі зможуть також долучитися до цього заходу і пірнути у крижану охрещену воду. 

Донецький Прес-клуб

Добавить комментарий